TEL : +98 21 9101 32 64
کاربران محترم توجه بفرماید:
جهت تمدید دامنه های خود لطفا شماره قرارداد D140082 را به عنوان رابط نماینده و یا شناسه ec171-irnic را به عنوان رابط مالی برای دامنه مورد نظر در نیک تنظیم کنید.

طرح تخفيفی رد ريسلر (چهارشنبه 23 فروردين 1391)

شاخه: جشنواره ها و تخفيف ها
به استحضار کاربران وبسايت رد ريسلر ميرساند از روز شنبه مورخ 26 فرودين 1391 به مدت 1 هفته ساير کاربران در برترين سطح تعرفه قرار ميگيرند. بر اين اساس ساير کاربران در طرح تعرفه پلاتينيم قرار داده شده و از قيمت 3650 تومان برای ثبت دامين بهره مند خواهند بود.
همچنين در طول هفته نرم افزار های مرتبط با رد ريسلر از جمله نرم افزار آی آر ساده پرداز و ماژول whmcs به طور رايگان و توسط پشتيبانان سايت رد ريسلر انجام خواهد شد.
کاربرانی که تمايل به نصب و تنظيم نرم افزار های فوق هستند ميتوانند با افتتاح تيکت و ارسال اطلاعات مربوط به کنترل پنل هاست از اين مزيت بهره مند شوند.
در راستای اجرای سياست های شرکت سامان سيستم پرداز کيش به منظور تطبيق هر چه بيشتر وبسايت ها با شبکه اينترنت ملی و به منظور افزايش سرعت دسترسی به سايت و کاهش تلفات ناشی از محدوديت پورت ها، سرور سايت رد ريسلر نيز به رک اختصاصی شرکت در ديتاسنتر تبيان انتقال داده شد. اين انتقال از ساعت 11 نيمه شب روز جمعه28 بهمن ماه آغاز و تا 2 ساعت بعد از آن به پايان رسيده است.

قطع ارتباط با epp پژوهشگاه (جمعه 21 بهمن 1390)

شاخه: رد ريسلر
با توجه به تغييرات اعمال شده در پهنای باند داخلی کشور، ارتباط سایت رد ریسلر با epp پژوهشگاه دانش های بنيادی (nic.ir) قطع شده و امکان ثبت و يا تمديد دامين ملی فعلا از طريق سايت رد ريسلر مقدور نيست.
بخش فنی شرکت در تلاش برای حل اين مشکل تا بعد از ظهر امروز ميباشد.
پيشاپيش از صبر و عنايت شما عزيزان تشکر مينمايم.
به استحضار کاربران سايت ميرساند برای سفارشات ثبت شده از تاريخ 10 بهمن ماه به بعد، هزينه دامين هایی که از طرف پژوهشگاه دانش های بنيادی (nic.ir) تاييد نميشوند به طور خودکار و حداکثر تا 24 ساعت بعد از رد شدن دامين در مرکز به حساب کاربران در سايت رد ريسلر اعمال ميشود.
بديهی است با توجه به تغييرات اعمال شده نياز به افتتاح تيکت جديد برای درخواست بازگشت هزينه وجود ندارد.
ياداور ميشود برای دامين های پيش از اين تاريخ نياز به افتتاح تيکت مطابق روال قبلی ميباشد.
با سلام

با توجه به اعلام موسسه فیزیک نظری برای بروز رسانی پایگاه داده NIC.IR احتمال کندی و اختلال در ثبت دامنه ها در تاریخ 5 بهمن ماه از ساعت 8 صبح لغایت 8 شام گاه پیش بینی میشود به اطلاع میرساند مطابق اعلام این سازمان هیچ دامنه ای در این تاریخ منقضی ، قفل و یا معلق نمیگردد .

با تشکر
دپارتمان روابط عمومی
شبکه فروش نمايندگی سرخ همزمان با برگزاری پنجمين نمايشگاه رسانه های ديجيتال، در غرفه شرکت سامان سيستم حضور خواهد داشت و از نزديک با نمايندگان خود در مراکز و شهرستانهای مختلف ديدار خواهد کرد.
پنجمين نمايشگاه رسانه های ديجيتال 14 ام لغايت 23 مهر ماه در مصلی تهران برگزار خواهد شد و شرکت های فعال در زمينه رسانه های ديجيتال، آخرين دستاورد های خود را در معرض عموم نمايش خواهند داد.
شرکت سامان سيستم پرداز کيش برای سومين دوره در اين نمايشگاه حضور خواهد داشت و از نزديک با نمايندگان، مشتريان و همکاران خود در بخش های مختلف ديدار و گفتگو خواهد کرد و از چندين پروژه جديد، رونمائی خواهد کرد.
با توجه به پايان قرار داد شرکت سامان سيستم با موسسه فيزيک نظری به عنوان کارگزار ثبت دامين ملی، ازين پس قرارد داد جديد قابل استفاده ميباشد و شماره آن D90157 ميباشد. کاربران سايت ميتوانند به جای انتخاب sa1601-irnic به عنوان نماينده، شماره قرار داد فوق را برای تمديد دامين ها بکار برند.
به مناسبت ميلاد با سعادت يگانه منجی عالم بشريت، رونمائی از سرويس جديد سايت رد ريسلر انجام شد.
سرويس جديد رد ريسلر به کابران اين امکان را ميدهد تا در هر زمان و هر مکان بدون نياز به دسترسی به اينترنت و تنها با ارسال يک پيامک دامين خود را به صورت آنلاين در پنل nic مشتريان خود ثبت نمايند.
کافی است در هر زمان پيامکی با محتويات زير به شماره 30006320 ارسال نمائيد:
نام دامين
رابط هندل نيک مشتری
زمان ثبت (1 يا 5 سال)
دی ان اس اول
دی ان اس دوم

برای دريافت اطلاعات بيشتر فايل راهنمای PDF را دريافت کنيد: RedresellerSMSService.pdf
طرح تخفيفی رد ريسلر که از ابتدای آغاز فعاليت سايت فعال بود و زمان پايان آن پايان ارديبهشت 1390 اعلام شده بود، پس از تمديد يک هفته ای به فعاليت خود پايان داد.
از اين پس ساير کاربران و تعرفه آنها بر اساس ميزان گردش ساليانه مشخص شده در قسمت تعرفه ها مي باشد.
بنابراعلام موسسه فيزيک نظری مبنی بر ايجاد تغييرات در ثبت دامين ملی، به استحضار ميرساند از تاريخ 1 ارديبهشت ماه سال جاری، روند ثبت دامين ملی با تغييراتی مواجه خواهد شد و سيستم زير نمايندگی دامين ملی به کلی حذف خواهد شد.
بر اين اساس امکان ثبت دامين ملی تنها از طريق نمايندگان (و اتصال به سامانه epp) امکان پذير خواهد بود.
با توجه به تغييرات اعلام شده به استحضار ميرساند وبسايت رد ريسلر که از ابتدا بر اساس اتصال به سامانه epp برنامه ريزی و پياده سازی شده بود، دچار هيچ تغييراتی در ثبت و يا تمديد دامين ملی نخواهد شد و همچنان سايت به فعاليت خود ادامه خواهد داد. ضمنا api سايت رد ريسلر نيز آماده سرويس دهی خواهد بود و کاربران ميتوانند به کمک ماژول ها و نرم افزار های منتشر شده سرويس ثبت آنلاين دامين از وبسايت خود را نيز، پياده سازی کنند.
همچنين طرح بهترين تعرفه ها برای ساير کاربران، تا پايان ارديبهشت ماه سال جاری تمديد خواهد شد. بر اين اساس اين بهترين زمان برای افزايش سطح تعرفه ها در سايت رد ريسلر ميباشد.
مديريت سايت رد ريسلر آماده دريافت پيشنهادات و انتقادات ساير کاربران از بخش تماس با ما، خواهد بود.

ساير صفحات

کليه حقوق اين وبسايت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک کارا بارمان ميباشد.
زرین پالبانک پارسيانبانک سامان